0 Показати матеріали по тегу: відео

 

З благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, у дні славного 380-літнього ювілею міста Нікополь з молитвою рід час Хресної ходи по водах Каховського моря духовенство та віруючі Православної Церкви України, ветерани –воїни АТО, волонтери та усі небайдужі долучились до спільної молитви за наше козацьке місто.

За останні роки, це вже стало доброю традицією з нагоди дня народження міста проводити такі духовні заходи молитовно огортаючи акваторію нашого краю.

На катері перебувала велика святиня точна копія ікони «Ставратека» яка перебуває в Свято-Покровському храмі Нікополя.

Ікона-Ставротека Війська Запорозького Низового – є одним з найбільш святинь начиння Січової церкви. Ікона була створена у 1747 році і збереглася до нашого часу, переживши за чверть століття не одну війну та соціальний катаклізм. Ікона-ставротека є сховищем Хреста. Її основою є срібна масивна овальна пластина – тяблиця, в центрі якої вмонтований різьблений кипарисовий хрест. 

Духовенство висловлює щиру подяку Олександрі Федорівні Сотулі, яка вже традиційно, кожного року, матеріально допомагає в проведенні цієї молитовної ходи навколо нашого міста.

Окрема подяка інформаційним партнерам: «Говорящий Никополь» та «Прихист» що допомогли висвітлювати ці події.

Прес-служби Нікопольського благочиння Православної Церкви України  

Фото та відео: Ігор Кобельнюк, Володимир Заграничний, Юрій Горобець

https://www.youtube.com/watch?v=j62LYsD6bio   

Опубліковано в Новини

16 серпня, з благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, напередодні Дня незалежності України духовенство Нікопольського благочиння ПЦУ зіграло товариський футбольний матч з командою нікопольської військової частини А 2110.

Інформаційним партнером матчу було інтернет - видання Nikopolnews.

Футбольний поєдинок проходив у с. Капулівка Нікопольського району з нагоди Дня Незалежності України, який ми святкуватимемо буквально через тиждень.

Як і у минулому році, футбольне поле для проведення гри люб’язно надала місцева влада села Капулівка, за що учасники висловлюють велику вдячність.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули воїни-захисники з переконливим рахунком 9:2.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команда – призер отримала пам’ятний кубок, які під спільні оплески учасників вручив суддя поєдинку отець Віктор Хлонь.  

Відео:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=SWx-9sTuv2g

Фото: Юрій Горобець

Відео: Володимир Заграничиний

Коментатор матчу: Андрій Богочаров  

 

Посилання https://nikopolnews.net/nikopol/23-dosug/7915-pid-nikopolem-rozpochavsya-futbolnij-match-mizh-svyashchennikami-ta-vijskovimi-foto

Опубліковано в Новини
Субота, 09 лютого 2019 21:32

Фарисейство чи служба Москві???

Від початку проголошення Незалежності України – 24 серпня 1991року, український народ розпочав розбудову своєї держави та церкви. В червні 1992 року шляхом об’єднання частини Української православної церкви Московського патріархату, очолюваної київським митрополитом Філаретом, та частини Української автокефальної православної церкви утворилася Українська Православна церква Київського патріархату. Вона постала внаслідок руху за незалежність українського православ’я від Російської церкви. Довгих 28 років Українська церква терпіла зневагу та утиски від Російської церкви, яка намагалася не втратити свій вплив на українців через своє духовенство та єпископат. З 1990-хх років у Марганці теж був рух за утвердження Української Православної церкви з центром у Києві. На протязі багатьох років громада української Православної церкви терпіла гоніння, коли в 1990-хх роках для української громади передали колишній літній кінотеатр, що знаходиться на вокзалі поряд з Рудоремонтним заводом, то пізніше, за сприяння Дніпропетровського церковного керівництва, шляхом обману, цю громаду вигнали і передали для Московської церкви (сьогодні там знаходиться храм Преображення Господнє Російської церкви).

Йшли роки, змінювалися настоятелі парафії Св.Апп.Петра і Павла Української церкви, змінювалися мери міста, але на протязі цих років ситуація для української громади не змінювалася. В 2013 році громаду очолив молодий священик о.Тимофій Редько.

Українська церква почала відроджуватися у місті, відроджувалося проповідницько – просвітницька діяльність. Громада брала активну участь в державних та міських заходах. Всі ці роки громада знаходилася в пристосованих приміщеннях. З початком війни Росії з Україною, саме Українська церква Київського патріархату у Марганці активно долучалася до волонтерства, настоятель постійно їздив в зону АТО, допомагав та підтримував Українських воїнів.

Поряд з тим, 5 травня 2017 року у Марганецькій міській раді, за ініціативи міського голови Олени Анатоліївни Жадько, митрополит Єфрем (Криворізький Нікопольський УПЦ МП) відкриває та освячує капличку Російської церкви.

Священики Московського патріархату у Марганці постійно ображали громаду УПЦ КП, замість проповіді Слова Божого налаштовували своїх прихожан проти української громади, ігнорували заходи пов’язані з підтримкою українських воїнів та вшанування пам’яті загиблих Героїв за Батьківщину. Мер Марганця завжди підтримувала та підтримує тільки Російську церкву, на будь-які заходи запрошують тільки духовенство Російської церкви, дають слово для виступів та молитов (виникає питання, за кого може молитись церква з центром в країні агресора, невже за мир?).

В той же час священику єдиної Української церкви в місті не дають такої можливості, ущемляючи права та свободу віросповідання. Вони себе називають “українською церквою”, але чи справді вони ними є? Господь нас навчає “любити ближнього свого”, чи люблять вони (священики МП) свого ближнього? Церква Христова покликана проповідувати Слово Боже та навчати людей любити один одного, а натомість ми постійно чуємо від представників церкви МП прокльони, зневагу, та ненависть. Господь говорить “За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх”. (Євангеліє від Матфія). 15 грудня Україна нарешті отримала Українську Православну Церкву з центром у м.Києві. 7 січня – УПЦ отримала ТОМОС про автокефалію.

3 лютого у Києві відбулася інтронізація предстоятеля Української Православної церкви — ЕПІФАНІЯ.

На Західній та центральних регіонах нашої країни відбуваються об’єднання громад, але на жаль цього не відбувається у Марганці та Нікополі. Духовенство церкви МП м. Марганця разом зі своїм предстоятелем – митрополитом Онуфрієм, ввійшли в світовий розкол, припинивши Євхаристійне спілкування з Вселенським Патріархом Варфоломієм, чому так відбулося? Відповідь проста, бо так приказав Московський патріарх Кирил. Що заважає священикам Московського патріархату об’єднатися в одну Помісну Автокефальну Українську Православну церкву? Їхня підпорядкованість Москві, їхня служба Кирилу Гундяю та їхня гординя.

Сьогодні після всіх подій в Україні, священики Московського патріархату продовжують зневажливо ставитися до Української громади, називаючи їх “турецькою церквою”, якої не існує в природі!!! Наша церква займає 15-те місце за Диптихом Світового православ’я. Об’єднання у Марганці та Нікополі не настане, поки священики Московської церкви не переступлять через свою гординю, ненависть, а проявлять любов. Як може священик української церкви о.Тимофій об’єднатися з тими священиками Московської церкви, які постійно його та громаду парафії Св.Апп.Петра і Павла ображали та по сьогодні ображають, закликають до покаяння. Перед ким нашому отцю каятися? Перед Москвою? Чи Жадько? В чому йому і громаді каятися? В тому, що люблять свою Батьківщину, що вірні Богові, та народу, Українській церкві. За те, що моляться за свій народ, за Україну, за перемогу над ворогом? У нас є Помісна, Автокефальна Українська Православна церква з центром у Києві з Предстоятелем – Митрополитом Епіфанієм. Радіємо об’єднанню церков в Україні, молимося що б і у Марганці теж священики МП-церкви зрозуміли, що треба служити не Москві і Кирилу Гундяю,

а Богові і Українському народу, на засадах християнської любові та взаємоповаги.

Громада Марганця

Джерело: "Марганець очевидець"

https://marganetz.wordpress.com/2019/02/09/%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%87%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D1%96/?fbclid=IwAR0ECG5OfKi28jseFxZnssZmoZm1mAHlYdxTAl7vWgGBNyDs_nLlfzkyVSQ

Опубліковано в Новини

В гостях студії: Ієромонах Меркурій (Скороход) Благочинний Нікопольського району Української Православної Церкви (ПЦУ)

http://city-nikopol.com.ua/8440-prjamij-efr-na-temu-zhittja-pslja-tomosu-1100.html 

Опубліковано в Новини

Теперь ни у кого не возникнет сомненияв том, что славный родной казацкий Никополь, словно в колыбели, находится в руках Божьих. Вчера поздно вечером синоптики предвещали дождь... Но свет победил тьму, ветерок разогнал тучи, а яркое солнце в двойной праздник прибавило градус настроения и оптимизма.

Сегодня многие никопольцы, как и остальные жители страны, впервые отпраздновали Крещение с Православной церковью Украины.

Не знаем, что было у соседей, а на нашем берегу всё прошло здорово и драйвово. Здорово потому, что традиционный обряд, проводимый священниками во главе с иеромонахом Меркурием, привлёк не только прихожан церкви, но и огромное количество горожан, далёких от религии.

Драйвово – не каждый решится оказаться даже на мгновение в проруби, да и снимать репортаж, когда лёд трещал под ногами, поверьте было немного стрёмненько.

Тем не менее, праздник удался на славу. Чуть-чуть продрогшие никопольцы и их гости могли согреться горячим кулешом и чаем, приготовленными заботливыми казаками Затопской сечи во главе с атаманом Виталием Мандыком, да песнями в исполнении гурта «Микитинці».  

И дай Бог, чтобы народная мудрость «Как встретишь Новый Год, так его и проживёшь» оказалась пророческой, потому что зимние праздники в Никополе прошли отлично!

Автор: Людмила Мищенко

https://nikopolnews.net/nikopol/16-obshchestvo/1815-pervoe-kreshchenie-s-pravoslavnoj-tserkovyu-ukrainy-v-nikopole-foto-video 

Опубліковано в Новини

Біля тисячі віруючих нашого славетного козацького краю долучились в молитві зі своєю рідною, Помісною Православною Церквою України на водах Каховського моря, яке сьогодні перетворилось в наш Іордан.
По завершенні великого освячення води вокальний ансамбль «Микитинці» своїми чудовими співами колядок прикрасили це незабутнє духовне свято, а козаки «Затопської січі» пригощали усіх парафіян смачним кулшем та чаєм з булочками.
Дякую всім хто долучився у святкуванні Богоявлення разом з нами. В цьому році, Слава Богу, нас було дуже багато, але незабаром буде ще більше, тому що двері нашої Української Церкви відкриті для кожного.
Окрема подяка благодійнику нашої громади, Генеральному директору ПАТ "НЗФ", почесному громадянину міста Володимир Семеновичу Куціну за траспорт для парафіян храмів Нікопольського благочиння.

Чарвіні світлини від нашого друга Олександра Костенка

Опубліковано в Новини

Запрошуємо громаду міста на свято Водохреща з Українською Церквою.
19 січня о 12:00 на дитячому пляжу (біля рятівної станції) відбудеться соборне богослужіння з чином Великого освячення води.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 14 січня 2019 23:40

«Хвилинку, хвилинку ще з вами...»

Так цей світ залишають Народні Герої! Швидко, трагічно але з глибокою вірою!
Славетний козацький нащадкок землі Чортомлицької (с. Олексіївка) зібрав у молитві за себе всіх рідних і близьких, державних та громадських діячів, воїнів, козаків, волонтерів та всіх небайдужих за долю України, яку він виборював у запеклій війні на сході з російським агресором.
Ще декілька днів тому, ми разом з Василем Степановичем, раділи отриманню Томосу про Автокефалію рідною Помісною Українською Церквою , я чекав його на день Ангела у нашій Церкві, але Господь управив по іншому, і ми сьогодні всі зібрались у день святителя Василя Великого біля нього, аби заспівати останній сумний і прощальний псалом.
Але пам`ятаємо про те, шо у Бога немає мертвих! У Бога всі живі!
Молимось за нашого друга і просимо у Бога для нього Царства Небесного, оскільки пекло у цьому житті він вже побачив!

«Така вже наша спільна доля,
Все обійти і все знайти,
Аж поки в голові тополя,
Не прошумлять за два хрести»

Фотомитець Юрко Горобець

Опубліковано в Новини

Сотні років боротьби і тепер Українська церква остаточно відділилася від Росії
6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви. Нагадаємо, що цей церковний документ підтверджую те, що Українська православна Церква стає дійсно незалежною та легітимною у православному світі, відділеною від Московського Патріархату. З її думкою тепер повинні рахуватися, давати можливість проводити богослужіння на святій горі Афон, у храмі гробу Господнього та у будь-якій помісній православній церкві.
З цього приводу у понеділок, 7 січня, Благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) провів прес-конференцію для місцевих журналістів. По-перше, отець Меркурій наголосив, що ця перемога оплакана великою ціною, кров’ю наших хлопців, захисників та воїнів, що на протязі віків покладали свої життя заради нашої духовної перемоги. Незважаючи на те, що в нашому місті діє лише чотири храми православної церкви України, які розташовані у пристосованих для цього приміщеннях, вони звершують свої богослужіння і щоденно відкриті для кожного. Говорячи про досить непрості міжконфесійні стосунки, ієромонах зауважив, що: «наша задача сьогодні не провокувати, не розпалювати міжконфесійні ворожнечі, а навпаки знаходити спільні знаменники для того, аби знайти те, що нас об’єднує».
Українська православна Церква Московського Патріархату тепер повинна за декілька місяців (від 4 до 9) переєструватися та увійти до тепер уже канонічної незалежної УПЦ з центром у Києві або відділитися від нашої національної церкви, ставши іноземною релігійною організацію с центром, який керується з Москви. Після цього, в разі приєднання до УПЦ (КП) всі храми, які належать до архітектурних державних пам’яток також можуть перейти до керування Київським Патріархатом. На думку юриста Володимира Федорова, це буде проходити у рамках діючого закону, а прийняття остаточного рішення буде покладено на державні органи влади. Можливі у рамках громадських слухань. 

Опубліковано в Новини

Дякуємо нашим воїнам за щасливе Різдво Христове. Дякуємо за кожний день, за кожну спокійну ніч, і кожний наступний ранок.
Це все ми маємо завдяки нашим воїнам – завдяки нашим безцінним захисникам.
Слава – вам, наші Герої!
Дякуємо вам за вільну Україну та Помісну Церкву!
Христос Народився! Славімо Його!

Опубліковано в Новини
Сторінка 1 із 2
Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.