0 Прес-конференція ієромонаха Меркурія для місцевих ЗМІ стосовно отримання Томосу про Автокефалію Української Церкви

 

Неділя, 13 січня 2019 23:26

Прес-конференція ієромонаха Меркурія для місцевих ЗМІ стосовно отримання Томосу про Автокефалію Української Церкви

Сотні років боротьби і тепер Українська церква остаточно відділилася від Росії
6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви. Нагадаємо, що цей церковний документ підтверджую те, що Українська православна Церква стає дійсно незалежною та легітимною у православному світі, відділеною від Московського Патріархату. З її думкою тепер повинні рахуватися, давати можливість проводити богослужіння на святій горі Афон, у храмі гробу Господнього та у будь-якій помісній православній церкві.
З цього приводу у понеділок, 7 січня, Благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) провів прес-конференцію для місцевих журналістів. По-перше, отець Меркурій наголосив, що ця перемога оплакана великою ціною, кров’ю наших хлопців, захисників та воїнів, що на протязі віків покладали свої життя заради нашої духовної перемоги. Незважаючи на те, що в нашому місті діє лише чотири храми православної церкви України, які розташовані у пристосованих для цього приміщеннях, вони звершують свої богослужіння і щоденно відкриті для кожного. Говорячи про досить непрості міжконфесійні стосунки, ієромонах зауважив, що: «наша задача сьогодні не провокувати, не розпалювати міжконфесійні ворожнечі, а навпаки знаходити спільні знаменники для того, аби знайти те, що нас об’єднує».
Українська православна Церква Московського Патріархату тепер повинна за декілька місяців (від 4 до 9) переєструватися та увійти до тепер уже канонічної незалежної УПЦ з центром у Києві або відділитися від нашої національної церкви, ставши іноземною релігійною організацію с центром, який керується з Москви. Після цього, в разі приєднання до УПЦ (КП) всі храми, які належать до архітектурних державних пам’яток також можуть перейти до керування Київським Патріархатом. На думку юриста Володимира Федорова, це буде проходити у рамках діючого закону, а прийняття остаточного рішення буде покладено на державні органи влади. Можливі у рамках громадських слухань. 

Медіа

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.