0 "Добре письмо - це і є молитва іконописця"

 

Понеділок, 04 лютого 2019 18:43

"Добре письмо - це і є молитва іконописця"

Нещодавно свята Православна Церква відзначала день пам`яті святителя Марка Ефеского.  

З нагоди Дня Ангела видатного іконописця, художника та почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана, духовенство Нікополя, Покрову та Марганцю соборно завітло до тезоіменитого друга Української Церкви аби привітати його з цією духовною подією.

Кожна зустріч з такою людиною - це незабутній урок в скарбничку духовних знань. Марк Дмитрович зазанчив про те, що: «вірний ікону може читати, мов книжку, бо кожен порух руки, кожен жест має певне значення, особливий зміст. Ікона сприймається через молитву. Її призначення – співдіяти молитві. Щоб людина сприйняла істину християнську і розумом, і зором, і щоб у такий спосіб істина могла дійти до її серця. На відміну від світського мистецтва, де так цінують зовнішню красу, в іконі важлива краса внутрішня, злагода, яка допомагає вірянинові знайти шлях до першопочатку всього, що існує на землі».

З нагоди отримання Томосу про Автокефалію Українською Церквою видатний іконописець передав для храму св. прав. Петра Калнишевського унікальну святиню образ козацької Покрови Божої Матері (XIX ст), яка знаходилась в Свято – Покровському козацькому соборі в старій частині міста.

Зустріч завершилась уставним многоліттям та спільною світлиною.

 

Прес-служба Нікопольського благочиння УПЦ (ПЦУ)

Фото Володимира Садикова (інтернет - видання «Марганець очевидець»)

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.