0 Фарисейство чи служба Москві???

 

Субота, 09 лютого 2019 21:32

Фарисейство чи служба Москві???

Від початку проголошення Незалежності України – 24 серпня 1991року, український народ розпочав розбудову своєї держави та церкви. В червні 1992 року шляхом об’єднання частини Української православної церкви Московського патріархату, очолюваної київським митрополитом Філаретом, та частини Української автокефальної православної церкви утворилася Українська Православна церква Київського патріархату. Вона постала внаслідок руху за незалежність українського православ’я від Російської церкви. Довгих 28 років Українська церква терпіла зневагу та утиски від Російської церкви, яка намагалася не втратити свій вплив на українців через своє духовенство та єпископат. З 1990-хх років у Марганці теж був рух за утвердження Української Православної церкви з центром у Києві. На протязі багатьох років громада української Православної церкви терпіла гоніння, коли в 1990-хх роках для української громади передали колишній літній кінотеатр, що знаходиться на вокзалі поряд з Рудоремонтним заводом, то пізніше, за сприяння Дніпропетровського церковного керівництва, шляхом обману, цю громаду вигнали і передали для Московської церкви (сьогодні там знаходиться храм Преображення Господнє Російської церкви).

Йшли роки, змінювалися настоятелі парафії Св.Апп.Петра і Павла Української церкви, змінювалися мери міста, але на протязі цих років ситуація для української громади не змінювалася. В 2013 році громаду очолив молодий священик о.Тимофій Редько.

Українська церква почала відроджуватися у місті, відроджувалося проповідницько – просвітницька діяльність. Громада брала активну участь в державних та міських заходах. Всі ці роки громада знаходилася в пристосованих приміщеннях. З початком війни Росії з Україною, саме Українська церква Київського патріархату у Марганці активно долучалася до волонтерства, настоятель постійно їздив в зону АТО, допомагав та підтримував Українських воїнів.

Поряд з тим, 5 травня 2017 року у Марганецькій міській раді, за ініціативи міського голови Олени Анатоліївни Жадько, митрополит Єфрем (Криворізький Нікопольський УПЦ МП) відкриває та освячує капличку Російської церкви.

Священики Московського патріархату у Марганці постійно ображали громаду УПЦ КП, замість проповіді Слова Божого налаштовували своїх прихожан проти української громади, ігнорували заходи пов’язані з підтримкою українських воїнів та вшанування пам’яті загиблих Героїв за Батьківщину. Мер Марганця завжди підтримувала та підтримує тільки Російську церкву, на будь-які заходи запрошують тільки духовенство Російської церкви, дають слово для виступів та молитов (виникає питання, за кого може молитись церква з центром в країні агресора, невже за мир?).

В той же час священику єдиної Української церкви в місті не дають такої можливості, ущемляючи права та свободу віросповідання. Вони себе називають “українською церквою”, але чи справді вони ними є? Господь нас навчає “любити ближнього свого”, чи люблять вони (священики МП) свого ближнього? Церква Христова покликана проповідувати Слово Боже та навчати людей любити один одного, а натомість ми постійно чуємо від представників церкви МП прокльони, зневагу, та ненависть. Господь говорить “За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх”. (Євангеліє від Матфія). 15 грудня Україна нарешті отримала Українську Православну Церкву з центром у м.Києві. 7 січня – УПЦ отримала ТОМОС про автокефалію.

3 лютого у Києві відбулася інтронізація предстоятеля Української Православної церкви — ЕПІФАНІЯ.

На Західній та центральних регіонах нашої країни відбуваються об’єднання громад, але на жаль цього не відбувається у Марганці та Нікополі. Духовенство церкви МП м. Марганця разом зі своїм предстоятелем – митрополитом Онуфрієм, ввійшли в світовий розкол, припинивши Євхаристійне спілкування з Вселенським Патріархом Варфоломієм, чому так відбулося? Відповідь проста, бо так приказав Московський патріарх Кирил. Що заважає священикам Московського патріархату об’єднатися в одну Помісну Автокефальну Українську Православну церкву? Їхня підпорядкованість Москві, їхня служба Кирилу Гундяю та їхня гординя.

Сьогодні після всіх подій в Україні, священики Московського патріархату продовжують зневажливо ставитися до Української громади, називаючи їх “турецькою церквою”, якої не існує в природі!!! Наша церква займає 15-те місце за Диптихом Світового православ’я. Об’єднання у Марганці та Нікополі не настане, поки священики Московської церкви не переступлять через свою гординю, ненависть, а проявлять любов. Як може священик української церкви о.Тимофій об’єднатися з тими священиками Московської церкви, які постійно його та громаду парафії Св.Апп.Петра і Павла ображали та по сьогодні ображають, закликають до покаяння. Перед ким нашому отцю каятися? Перед Москвою? Чи Жадько? В чому йому і громаді каятися? В тому, що люблять свою Батьківщину, що вірні Богові, та народу, Українській церкві. За те, що моляться за свій народ, за Україну, за перемогу над ворогом? У нас є Помісна, Автокефальна Українська Православна церква з центром у Києві з Предстоятелем – Митрополитом Епіфанієм. Радіємо об’єднанню церков в Україні, молимося що б і у Марганці теж священики МП-церкви зрозуміли, що треба служити не Москві і Кирилу Гундяю,

а Богові і Українському народу, на засадах християнської любові та взаємоповаги.

Громада Марганця

Джерело: "Марганець очевидець"

https://marganetz.wordpress.com/2019/02/09/%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%87%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D1%96/?fbclid=IwAR0ECG5OfKi28jseFxZnssZmoZm1mAHlYdxTAl7vWgGBNyDs_nLlfzkyVSQ

Медіа

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.