Понеділок, 01 квітня 2019 18:34

«Ренесанс Української Церкви в Нікопольському краї»

Сьогодні для Нікополя приємна новина, оскільки на першу у місті дерв`яну капличку УПЦ, яка збудована без жодного цвяху, біля фундаменту Свято – Покровського козацького храму в старій частині, вознесли чарівний купол.

В момент встановлення бані, навіть в погоді відчувалась Божа благодать, яка через весняне сонечко освітило купол нашої духовної перлини!

Особливо приємним є те, що меценат святині, вельмишановний Євген Вікторович Романченко з друзями,  прикладає чимало зусиль для духовного відродження в храмобудівництві козацького краю.  

З благословення Керуючого Дніпровською єпархією, Преосвященнійшого Владики Симеона, духовенство Нікопольського благочиння звершило чин освячення хреста Господнього та встановлення куполу.  

Присутні, які зібрались в цей день біля святині, щиро молились та зі сльозами на очах проводжали хресне знамено із куполом на капличку. З трепетом у серці люди споглядали на таке величне дійство, адже ніхто й не сподівався, що така несподівана радість може реалізуватися лише за декілька днів.   

Окрема подяка нашому другу Юрію Миколайовичу Великому за кран для підняття бані з хрестом.

Фото від Олександра Костенко

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.