Середа, 03 квітня 2019 22:52

У нікопольському храмі невідомі обрізали кабелі відеоспостереження та інтернету

У Нікополі черговий акт вандалізму. Невідомі особи обрізали кабелі відеоспостереження та інтернету, які забезпечують безпеку храму ПЦУ імені Петра Калнишевського, що на площі І.Богуна. Про це Nikopolnews дізнався від Благочинного Нікополя і району ієромонаха Меркурія (Скорохода).

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, сталося це в той день, коли духовенство, парафіяни та АТОвці встановлювали купол на першу капличку ПЦУ у Нікополі в старій частині міста.

Ієромонах Меркурій пише:

Співпадіння? Не думаю!» 
В той день, коли наша громада встановлювала купол на першу капличку в старій частині міста, тим часом у храмі Петра Калнишевського невідомі особи нанесли шкоду нашій українській святині, обрізавши кабелі відеоспостереження та Інтернету, які забезпечують безпеку церковного приміщення. З Божою допомогою, дякуючи нашому другу Сергію Горобченку, пошкодження відновили. Все тепер працює.
Але ми не звертаємо увагу на зловмисників і робимо свою духовну справу по відродженню Української Церкви в нашому козацькому краї!!!

https://nikopolnews.net/nikopol/18-proisshestviya/2767-u-nikopolskomu-khrami-nevidomi-obrizali-kabeli-videosposterezhennya-ta-internetu?fbclid=IwAR19UZVodiwREVDT4pjoHHGgzu8k2Pxb2DAcmV8OTfn3wVhZYxUnxaa0Y08 

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.