Неділя, 05 травня 2019 22:25

Пасха нікопольських капеланів у зоні АТО

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Мабуть, тому в ці дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного. "Христос Воскрес", – лунає сьогодні й в Україні та у різних країнах світу, де є наші вірні, які своєю думкою линуть до батьківського дому, щоб розділити пасхальну радість.

Привітання: "Христос Воскрес" по-особливому звучить у окопах і бліндажах, польових госпіталях серед героїв-воїнів, які стоять на захисті нашої Батьківщини. Аби захисники України теж відчули свято, після свякового богослужіння Благочинний Нікополя та району Православної Церкви України ігумен Меркурій (Скороход) разом зі священником Церкви Адвентистів Сьомого Дня міст Нікополь, Марганцю та Покрову Віктор Хлонь та волонтером Валерієм Турановим. 
Ця Паска для нас по-особливому унікальна,бо дає нам віру і натхнення, але ми мусимо пам’ятати, що до воскресіння була Хресна дорога, була Голгофа, страждання і кров Христа. І ми так само ще йдемо цією Хресною дорогою, а можливо, вже десь під Голгофою чи на ній.
Наступна поїздка нікопольських священників запланована на кінець травня. Вже зараз парафіяни храмів Нікополя та благодійники мають можливість допомагти духовенству зібрати продукти, медикаменти, засоби особистої гігієни та інші необхідні речі для військових у зону АТО.
Приїзд капеланів не аби як підняв бойовий дух військовослужбовців, тому ми щиро вдячні усім доброчинцям, які своїми пожертвами долучилися до організації великоднього почастунку нашим захисникам, щоби хлопці могли відчути радість там, де, здавалося, вона є не можливою.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.