0 "Поспішайте творити добро"

 

Четвер, 04 липня 2019 13:23

"Поспішайте творити добро"

3 липня 2019 року волонтерська група у складі настоятеля храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрея Юрія Помазана(Юрий Помазан),Ігумена Меркурія Скорохода(Ігумен Меркурій Скороход (Igumen Merkuriy Skorohod)та волонтера Валерія(Аня Туранова (Anya Turanova) відвідали місто Попасну та Северодонецьк Луганської області. Завітали до нашого друга та волонтера Ірини Крамаренко та передали речі для нужденних.За сприянням воїнів Цивільно-військового співробітництва «Cimic Popasna" (Cimic Popasna)завітали до бійців, що знаходяться на передових позиціях. Відвідали Їхню капличку та разом помолилися за всіх наших воїнів та відновлення миру. Передали бійцям гуманітарну допомогу .Особливо раділи хлопці свіжим пиріжкам. Нелегкий час війни навчив людей цінувати найдорожче - любов до ближнього.
Потім завітали до Луганського обласного будинку дитини , який зараз знаходиться у м.Северодонецьку. Передали речі для дітей , продукти харчування , засоби гігієни та солодощі.Головний лікар Олена Леонідівна провела нам невеличку екскурсію по цьому закладу. Познайомила з персоналом та маленькими мешканцями. Розповіла про їхню історію , життя,проблеми .Важко оцінити подвиг людей , які в цей нелегкий час віддають себе нашим діткам. Низький уклін та велика шана педагогічному колективу цього закладу!
Висловлюємо слова щирої вдячності жителям міста Синельникового, вірянам храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого, колективу Раївського НВК , Вікторії Бутенко(Виктория Бутенко (Viktoriya Butenko) та Сергію Білому(Сергей Белый) за надану підтримку.
Слова особливої вдячності висловлюємо нашому меценату народному депутату України Сергію Рибалці(Сергей Рыбалка (Sergey Rybalka) за постійну допомогу та підтримку волонтерського центру «НАДІЯ».
Такі поїздки ми будемо звершувати і надалі заради об’єднання рідної землі, заради миру у кожній домівці, і проситимемо Бога милості і благодаті рідній Україні!

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.