0 Рейдерство РПЦ в Україні у столиці п`яти Запорозьких січей

 

Середа, 10 липня 2019 08:29

Рейдерство РПЦ в Україні у столиці п`яти Запорозьких січей

Які б не були благодатні часи для Православної Церкви України за часи правління Президента Петра Олексійовича Порошенко але наша Українська Церква в Нікополі у страшному сні не могла б собі уявити те, щоб незважаючи на велику кількість незаконних будівель побудованих Московським Патріархатом в нашому козацькому місті подати на них до суду про заборону їх подальшої релігійної діяльності.
Але московська церква ніколи не змінює своїм «радянським» традиціям у використанні брудних методів і тепер через неіснуюче рішення про присвоєння адреси, з мокрою печаткою Нікольського міськвиконкому та через кримських інженерів БТІ, встановлює за підставними особами право власності і у подальшому за сумнівними угодами отримує право власності на каплицю великомучениці Варвари, яка є архітектурно-історичною спадщиною нашого міста.
Але це ще не все… у 2015 році у супереч діючого законодавства Нікопольська податкова інспекція передає, відшукані містянами міста фундаменти козацької церкви, на реалізую як знахідку, і знову таки вони попадають до рук наближених людей, до церкви агресора….
Невтручання Нікопольського виконкому, призводить до того, що «власники» фундаменту, отримують мовчазну згоду на розробку проекту землеустрою, із землями, які вже видані Православній Церкві України.
Думаю, що не треба нагадувати про те, як в Росії через рішення суду на користь Московського Патріархату зносять українські храми та нищать все українське. Але сьогодні на місці де у 1919 році відбувалось Лапинське (Троїцьке) повстання проти більшовицького ярма, знову відбувається реванш нащадків катів нашого народу.
Замість того аби представники московського патріархату в Нікополі наводили лад із незаконно захопленими у територіальної громади земельними ділянками вони почали позіхати на земельні ділянки, які Українська Церква послідовно намагалась отримати та приймала участь у її історичних розкопках.
Сумно констатувати, але виглядає все так, ніби це «благословляється» та «покривається» у високих державних кабінетах.
Між іншим ця ж сама РПЦ в Україні сьогодні знову проштовхує ідею будівництва кафедрального собору св. Микити напроти нікопольської міськради порушуючи всі земельно - правові норми забудови міста.
Але про це згодом буду писати більш детально, бо багато на що і на кого по іншому відкриваються очі.
На завершення своїх «думок у голос» хотілося б згадати слова великого подвижника Еладської Православної Церкви преп. Паїсія Святогорця, який надихає словами як ніколи актуальними у сьогоденні: «Я б збожеволів би від несправедливості цього світу, якби не знав, що останнє слово залишиться за Богом».

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.