0 Представники Місії ОБСЄ вивчають релігійну ситуацію в Нікополі

 

Четвер, 18 липня 2019 18:16

Представники Місії ОБСЄ вивчають релігійну ситуацію в Нікополі

Візит спостерігачів місії ОБСЄ до Нікополя відбувся з метою ознайомлення зі станом міжрелігійної та міжнаціональної ситуації в регіоні, методами і формами співпраці органів державної влади з релігійними організаціями та національними спільнотами.

У ході спілкування, благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій (Скороход) розповів про відносини духовенства з органами влади, як на місцевому так і на районному рівні, а також поінформував про кількісний склад релігійних громад Православної Церкви України на Нікопольщині, роботу Недільної школи, волонтерського центру, а також про першу громаду в с. Шевченкове яка перейшла з Московського Патріархату до Православної Церкви України. 

Під час зустрічі було обговорено стан міжконфесійних відносин, а також діяльність духовенства і вірян Нікопольського благочиння ПЦУ з надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та соціальним закладам на території бойових дій на Донбасі.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.