0 «Ми живемо в час, коли в серці кожного українця має народитися воїн»

 

Середа, 07 серпня 2019 12:31

«Ми живемо в час, коли в серці кожного українця має народитися воїн»

8 серпня, на запрошення командира нікопольської військової частини № А 2110 підполковника Олександра Валерійовича Резникова відбулась зустріч капелана ігумена Меркурія (скорохода) з солдатами строкової служби Збройних Сил України на тему присутності Бога на війні.     

В часи російсько-української війни український воїн жертовно захищає свій народ і свою країну від іноземного агресора та людей, які незаконно взяли в руки зброю і стали загрозою миру та справедливості. Не існує іншого формату захисту в такому випадку.

Нам потрібна тільки така перемога, яка приведе до миру. А мир можливий лише за умов відновлення справедливості. 

Ми живемо в час, коли в серці кожного українця має народитися воїн  - людина, віддана перемозі. У будь-якій сфері життя. Це той, хто знає, чого хоче, докладає максимальних зусиль, аби добитися мети. Воїн гине не від кулі. Воїн гине від зупинки на шляху до перемоги.

В українців часто можна помітити одну сумну рису – ми завжди переконані, що живемо в найгірший час. Насправді ж, сьогоднішній день – це все, що в нас є. Майбутнє не прийде і не постукає в наші двері, нам слід вийти йому назустріч – вилізти з власного окопу, із зони власного комфорту, спакувати її в наплічник та вирушити в мандрівку – у напрямку нашого майбуття.

Життя – це рух, тому свою зону комфорту слід носити із собою в наплічнику.

Прс-служба Нікопольського благочиння ПЦУ

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.