0 Воїни та капелан завітали до Нікопольського краєзнавчого музею

 

Вівторок, 20 серпня 2019 22:17

Воїни та капелан завітали до Нікопольського краєзнавчого музею

18 серпня, у неділю, воїни-захисники частини А 2110 завітали до Нікопольського краєзнавчого музею та отримали незабутні враження від екскурсії, яку провів заступник закладу Мирослав Петрович Жуковський, а наприкінці славетний столичний кобзар Борис Бабенко виконав на бандурі козацькі думи.

Біля найбільшої святині музею, ікони Ставратеки, військовим капеланом та благочинним Нікополя і району ігуменом Меркурієм (Скороходом) була піднесена молитва за перемогу українського воїнства над ворогом і супостатом.  

Командир військової частини підполковник Олександр Валерійович Резников, від імені усього особового складу, висловлює подяку керівництву Нікопольського краєзнавчого музею та кобзареві пану Борису Бабенко за насичену програму для наших бійців, яка мотивує наших захисників і виховує в них найкращі духовні та моральні якості вірного сина України.    

Фотомитець Юрко Горобець

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.