0 У Нікополі відбувся перший молитовний сніданок Православної Церкви України

 

Субота, 31 серпня 2019 00:31

У Нікополі відбувся перший молитовний сніданок Православної Церкви України

30 серпня, з благословення Керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, у чудовому кафе Термінал, відбувся перший  молитовний сніданок. Його ініціювало духовенство Нікопольського та Покровського благочинь Православної Церкви України з нагоди 30-ліття другого відродження Української Церкви.

На духовному заході взяли участь депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Олексійович Євтушенко, депутати міської ради Анатолій Федорович Доброродній, політичні та громадські діячі, меценати, воїни АТО, народний герой України Ігор Акулінін, медики, журналісти, письменники, родини загиблих воїнів та волонтери.

Приміщення та каву люб'язно надав Євген Іванович Бовкун, то його дружина Наталля.

Українська Церква – це духовна частина нікопольської родини, і наше духовенство та віруючі кожного дня моляться за наш славетний козацький край.

Перший Нікопольський молитовний сніданок став продовження Національних молитовних сніданків в Україні.

Практика молитовних сніданків популярна у світі, зокрема, в Європі та Сполучених Штатах Америки. Це чудова нагода для зустрічі релігійних громад, представників влади, Збройних Сил України, волонтерів, інтелігенції, підприємців, освітян, медиків і громадських лідерів, аби духовно об’єднатися у молитві за щасливе майбутнє нашого міста та країни.

Фото: Юрко Горобець та Володимир Заграничний

https://nikopolnews.net/nikopol/16-obshchestvo/8530-u-nikopoli-projshov-pershij-molitovnij-snidanok-pravoslavnoji-tserkvi-ukrajini-z-nagodi-30-littya-vidrodzhennya-avtokefalnoji-tserkvi-foto

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.