0 У Нікополі проходе ХХVІІ чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладноно спорту

 

Середа, 11 вересня 2019 21:35

У Нікополі проходе ХХVІІ чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладноно спорту

На запрошення Командира Нікопольської військової частини А2110 підполковника Резникова Олександра Валерійовича та з благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона благословити захід прибув військовий капелан та благочинний Нікополя і району ігумен Меркурій (Скороход) разом з вихованцями Недільної школи при храмі св. прав. Петра Калнишевського.

11 вересня у Нікополі стартував 27-й Чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту. Змагання проводяться Східним територіальним відділом пожежної безпеки та військовою частиною А2110 спільно з відділом спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради з метою популяризації пожежно-прикладного спорту, здорового способу життя та підняття престижу військової служби серед молоді. У Чемпіонаті беруть участь 7 команд: Національного університету Оборони України, Військово Морських Сил ЗСУ, Сухопутних військ ЗСУ, Повітряних Сил ЗСУ, команда тилу ЗСУ команда озброєння ЗСУ та Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ. Протягом двох днів вони будуть змагатися, виконуючи завдання на швидкість, вправність та майстерність.

Вранці на стадіоні «Електрометалург» відбулось урочисте відкриття Чемпіонату, під час якого його учасників вітали представники міської влади, начальники різних служб та відділів пожежної безпеки та Збройних Сил України, військовий капелан, благочинний церков ПЦУ міста Нікополя та району ігумен Меркурій.

  


#ВсебудеУкраїна

Фото Людмили Міщенко 

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.