0 Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ

 

Середа, 25 вересня 2019 14:18

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ

З Божою допомогою на нові звитяги.

Серед студентів факультету, які були присутні на урочистому заході, особливо виділялися ті з них, які ще зовсім недавно брали участь в бойових діях на Сході України - більшість з них з нагоди свята прийшли в військовому обмундируванні, з бойовими нагородами.

Після урочистого внесення державного прапора України та виконання всіма присутніми державного Гімну, з вітальним словом виступила директор ІнІФН НМетАУ проф. Тетяна Станіславівна Хохлова, яка від імені ректорату НМетАУ привітала студентів з початком нового навчального року та побажала всім успішного навчання і кар'єрного зростання на провідних підприємствах гірничо-металургійного комплексу Нікопольщини.

За традицією, що склалася перед присутніми виступив Благочинний Нікополя та району, військойи капелан ігумен Меркурій (Скороход),  настоятель нікопольського храму святого праведного Петра Калнишевського в честь загиблих воїнів АТО. Благословивши студентів на нові подвиги, тепер вже в мирному житті, отець Меркурій передав факультету освячену ікону, привезену ним зі Святої Гори Афон, яка посяде гідне місце на факультеті і стане своєрідним оберегом для його студентів та співробітників.

Символічну передачу естафети знань було довірено найкращим студентам старших курсів, які урочисто вручили вчорашнім абітурієнтам «ключ знань», отриманий роком раніше від своїх попередників на такому ж заході.

Помітно пожвавив і прикрасив святкову атмосферу виступ дитячого танцювального колективу - запальний танець юних артистів в барвистих нарядах заслужив на щедрі овації присутніх.

Не менш урочистою була і друга частина заходу, яка пройшла у концертній залі культурно-спортивного комплексу (КСК) АТ «Нікопольський завод феросплавів» (АТ «НЗФ) / Голова правління, генеральний директор д.т.н. В.С.  Куцин /, у черговий раз люб'язно наданій її господарями - роботодавцями для значної частини наших студентів і випускників.

Прес-служба Нікопольського благочиння ПЦУ 

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.