0 Вітання мецената Євгена Романченко відзнакою Української Церкви

 

Середа, 30 жовтня 2019 22:36

Вітання мецената Євгена Романченко відзнакою Української Церкви

30 жовтня, з благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, духовенство Нікопольського благочиння привітало друга і благодійника Нікопольського благочиння та усієї єпархії Євгена Вікторовича Романченко та відзначило його нагородою за вірність Богу та Україні.

Благочинний міста ігумен Меркурій (Скороход) подякував меценату за те, що він постійно сприяє розвитку Української Церкви в нашому козацькому краї, роблячи все, аби щодня все більше людей долучалися до її розбудови і підтримки.

«Сьогодні, коли Ви дорогий Євген Вікторович з друзями очолюєте рух храмобудівництва в нашому місті цим самим надихаєте інших аби ставати не тільки свідками але й активними учасниками історії становлення нашої Помісної Православної Церкви України в столиці п’яти Запорозьких січей. Нехай Господь благословить Вас і Вашу родину за щиру жертву на Славу Божу. Многих і благих літ» - зазначив благочинний.

 

Прес-служба Нікопольського благочиння Православної Церкви України

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.