0 В Покровському храмі провели комплексний енергетичний аудит

 

Субота, 11 лютого 2017 22:28

В Покровському храмі провели комплексний енергетичний аудит

11-12 лютого 2017 року у Нікополі перебував фахівець Бюро з питань екології УГКЦ Богдан Шкодін, якій провів перше в історії міста добродійне комплексне енергетичне обстеження будівель чотирьох різних конфесій нікопольських релігійних громад з метою надання їм рекомендацій щодо впровадження пріоритетних заходів з енергозбереження, спрямованих на економію коштів і енергоресурсів, а також зменшення негативного впливу на довкілля.

За допомогою тепловізора у церквах були обстежені будівлі, інженерні мережі системи опалення, вентиляції, кондиціонування та електропостачання , що допоможе виявити недостатнє утеплення будівельних конструкцій, дефекти цегляної кладки, порушення у швах і стиках між збірними конструкціями, дефекти перекриттів, витоки тепла через вікна і засклені ділянки будівель у результаті поганого монтажу або виробничих дефектів, витоки тепла через системи вентиляції, ділянки будівель з підвищеним вмістом вологи.
Разом із церковними будівлями був проведено зовнішнє тепловізійне обстеження будівлі Нікопольської міської ради та термомодернізованого і звичайного панельного п’ятиповерхового житлового будинку, що засвідчило позитивний ефект зовнішнього утеплення будинків та необхідність проведення заходів термомодернізації будівлі міської ради.
Після аналізу отриманої інформації енергоаудитори Екобюро УГКЦ нададуть відповіді на питання де і з якої причини в церковних будівлях не ефективно витрачається енергія (тепло, вода, світло), які заходи можна впровадити для підвищення енергоефективності, яка орієнтовна вартість заходів, в якій послідовності впроваджувати заходи за відсутності можливості повного їх фінансування.
Результатом проведення енергетичного аудиту для кожної релігійної громади стане звіт щодо фактичного стану споживання енергетичних ресурсів у будівлі та будуть запропоновані конкретні енергозберігаючі заходи, вказана їх орієнтовна вартість, очікувана економія, терміни окупності, мультиплікаційні (інформаційні) й екологічні ефекти.
Слава Богу за його милість до нашого міста та велика подяка керівнику Екобюро УГКЦ д-ру Володимиру Шеремету, референту УГКЦ о. Михайлу Неїжмаку за високий професіоналізм команди Екобюро і особливо за мужнього і доброчесного фахівця Богдана Шкодіна, який обстежуючи будівлі Нікополя провів тут практично без перерви два дні на морозі.
Окремо дякуємо за гостинність і теплу зустріч з духовенством Римо-католицької громади та духовенством УПЦ Київського патріархату у м. Нікополі.
Сподіваємось, що за допомогою Екобюро УГКЦ енергоаудит як інструмент енергоефективності і зменшення негативного впливу на довкілля стане звичним явищем для Нікополя.

Автор статті: Юрій Дмитрович Бабінін 

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.